Rekrutacja

Przedszkole prowadzi postępowanie rekrutacyjne dzieci w oparciu o zasadę powszechnej dostępności.

Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest złożenie przez rodzica prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia.

Ogólna liczba miejsc w przedszkolu wynika z możliwości organizacyjnych i bazy lokalowej przedszkola.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat

Zapewniamy realizację rocznego przygotowania przedszkolnego – tzw. „zerówka” dla dzieci 6-letnich.

Dopuszcza się możliwość przyjmowania dzieci do przedszkola w ciągu całego roku szkolnego jeżeli placówka dysponuje wolnymi miejscami. O przyjęciu dziecka do przedszkola w trakcie roku szkolnego decyduje dyrektor przedszkola.

Dokumenty do pobrania:

Kartę można przesłać na maila: przedszkolebiala@o2.pl lub złożyć w budynku przedszkola.